Chci se nechat vyfotit, ale ...

Chci se nechat vyfotit, ale ... (co/kdo mi brání)?

  • připadám si na focení moc stará
  • moc tlustá
  • moc hubená,
  • stydím se
  • nemám to správné oblečení
  • neumím se správně nalíčit
  • bude to moc drahé
  • co na to řeknou ostatní, když uvidí mé fotky od fotografa, přece nejsem nějaká modelka!

STOP! 🙂 Chcete se nechat vyfotit nebo ne?

Vycouvat ze svého nápadu můžete vždycky, ale zkusme si říct, co můžeme/chceme/spolu dokážeme. A pokud si nejste jisté, můžeme se domluvit na schůzce ještě před focením.

Starý na focení není nikdy nikdo. Mně bude 50 a fotky miluju, nakonec, potěší mě, když za mnou přijdou právě ženy, které už mají čas i pro sebe a rozhodly se právě teď mít svoje fotky jen tak pro radost, pro partnera a nebo si udělat radost s dcerou, vnučkou, tedy více generací, více společných vzpomínek! Život rychle utíká a jedině fotografie nebo obraz dokáže ten okamžik "zastavit" :). Buď to uděláme teď a nebo ... možná už nikdy.

Tlustá/hubená ... To je tak subjektivní a tak zbytečné a navíc proměnlivé hledisko. Nepodceňujte sami sebe a ani mě, protože vyfotím krásně ženy různých proporcí a dělá mi to radost, když už v náhledu na displeji foťáku děláte wow ... tyjo, to vypadá fakt dobře, to mi sluší, já jsem tady fakt hezká ... atp. slyším to při každém focení a dělá mi to velikou radost. Jen tak mohu jít dál a vidět v hodinách práce smysl.

Stydíte se? Je mnoho způsobů, jak to odbourat, ale nabídnu Vám kafe, čajík, rozhlédnete se v mém ateliéru mrknete na fotky, na můj pracovní nepořádek, oblečení, židle, věci všude a najednou se nestydíte. Popovídáme si o fotkách a co jste si vzaly na sebe... Že toho máte málo?

Není problém, mám univerzálně slušivé kousky univerzálních velikostí k zapůjčení a to i botky! Lodičky, kozačky, můžeme, ukážu, předvedu a vyzkoušíte.

Líčení - kvůli tomu abych Vás mohla jednoduše nalíčit na focení, podtrhnout a zvýraznit, opravdu jemně, mám za sebou kurs u vizážistky Jany Štrbíkové v Kladně, která nádherně líčí maturantky a nevěsty. Ale pokud jste zvyklé se líčit/dělat účes samy, rozhodně mi práci ulehčíte 🙂

Drahé focení není, když uvážíte jiné služby a co je focení za práci, které kroky focení obsahuje, podrobně jsem rozepsala v článku "Co vše obnáší fotografování a za co vlastně platíte" .... Určitě o rozsahu focení můžeme diskutovat a předem dané základní cenové balíčky focení jsou orientační. Odnesete si trvalo vzpomínku, fotografie v digitální podobě, ale ideální je samozřejmě fotografie vytisknout, doporučuji alespoň formát A3.

Modelka?  KAŽDÁ ŽENA JE MODELKA. S nadsázkou, ale pravda je, že z mé zkušenosti i dámy, co byly na focení poprvé, se už po pár minutách dostaly do "varu", resp. pózovaly a kolikrát vymýšlely pózy, jakoby to dělaly každý den. Ostatní vidět fotky nemusí. Co se týče Vašeho soukromí, i když fotky publikuji ráda, pokud mi řeknete jako klient, že fotky jsou pouze pro Vás a nesmí se nikde objevit, mé slovo platí (to je rozdíl od TFP focení). Vše je na domluvě :).

Takže vezměte telefon a domluvíme se spolu, jak na to!

 

 

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram