O mně

Fotit jsem začala ve svých 16ti letech na klasický film.

Později jsem byla spíše dokumentaristou vzpomínek, někdy jsem bývala na opačné straně hledáčku. Konečně ve mně však uzrála touha být tím, kdo inscenuje výslednou fotografii, portrétovat lidi. Digitální fotografie neznamená nastavit automatický režim a cvaknout, ale zachytit moment a duši člověka. A hodiny vybírání a úprav…

Mou touhou je, aby klient mohl zajásat: „to je to úžasné, vypadám skvěle“. Nechci však dámy překvapit absolutně voskově vyretušovanou tváří, kde se klientka téměř nepozná. Chci citlivě zachytit své modely a modelky v tom nejkrásnějším okamžiku, z každého snímku má promlouvat jedinečnost člověka.

Fotím muže, ženy, děti, skupinky, samozřejmě těhotné a dále miminka, také ve spolupráci se svým manželem fotím i svatby, průběh obřadu i celý svatební den, vše je na domluvě.

Ráda fotím v exteriéru, ale zázemí mého vlastního ateliéru je jistotou v nepřízni počasí i světelných podmínek. Mým cílem je, aby fotka byla kreativní, fotka Vás a Vaší kamarádky nebude stejná, s každým domluvím místo a styl, podle toho, kde se bude cítit přirozeně.
Nejlepší lidské okamžiky bývají malých rozměrů, ale duchovně nám vystačí na celý život.
- Robert Fulghum
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram